O firmě

ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o. je soukromá česká firma založená v roce 1993. Sídlo společnosti je v jihomoravském městě Znojmo poblíž rakouských hranic.

ECOLAB ZNOJMO je významným evropským producentem speciálních pomalu rozpustných hnojiv- SRF (tzv. Slow Release Fertilizer). Vyrábí 10 formulací těchto výrobků pod obchodními názvy SILVAMIX, SILVAGEN, SILVAFORM a to v tabletách a v granulích. Roční objem výroby je kolem 600 tun SRF hnojiv. V závislosti na klimatických podmínkách uvolňují tato pomalu rozpustná hnojiva živiny do půdy po dobu 1-2 let. SRF- SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM® byla vyvinuta pro speciální aplikace v lesnictví, sadovnictví, okrasném zahradnictví v ozeleňování rekultivovaných ploch a zakládání městské zeleně.

Hlavními obchodními oblastmi jsou kromě České republiky – Polsko, Izrael, Nový Zéland, Rakousko, Spojené Arabské emiráty, Čína. Výrobky firmy ECOLAB ZNOJMO spol.s r.o. jsou známy i v Kamerunu, Vietnamu, Bangladéši a v Kanadě. Převážnými obchodními partnery jsou především lesní a ovocnářské společnosti a organizace. 

ECOLAB ZNOJMO je dynamicky se rozvíjející­ firma zaměřují­cí­ se předevší­m na výrobu kvalitní­ch speciá¡lní­ch výrobků pro ekologické programy v lesnictví­ a v ovocnářství­. Spojení výroby s vlastním podnikovým výzkumem umožňuje cílenou přípravu hnojivých formulací SRF dle přání a požadavků zákazníků.

Znojmo 18.10.2007

 

Dr.Vlastimil Martinů
ředitel